Jak to funguje

FOR ENGLISH VERSION PLEASE CLICK HERE

Vítáme tě na stránkách Babolat ATTour v Praze - celoroční série tenisových a padelových turnajů určených pro širokou sportovní veřejnost v Praze. Máme více než dvacetiletou historii a ročně odehrajeme na 250 turnajů ve dvouhrách, čtyřhrách i mixech.

Co tě čeká na turnaji? Kromě zábavy a sportovního vyžití si zahraješ v tradičních tenisových  a padelových centrech, zažiješ skvělou sportovní atmosféru a potkáš se s novými soupeři, kteří hrají na podobné úrovni jako ty. Zahraješ si nejméně 4 zápasy, pokaždé s jiným protivníkem. Můžeš sledovat své pozice v žebříčcích a třeba být vyhlášen hráčem měsíce.

Turnaje organizujeme prakticky každý víkend, z povrchů preferujeme antuku, v zimě přidáváme u tenisu pevný povrch. Systém turnaje je vždy stejný - čtyřčlenné skupiny každý s každým na 1 set, pavouk o 1.místo pro první dva až tři z každé skupiny plus útěcha, takže si zahraješ určitě dosyta.

K účasti na našich turnajích se nejprve musíš registrovat a pak se můžeš na některý přihlásit.

REGISTROVAT

Za účast na turnaji je třeba uhradit poplatek, který se liší podle toho, zda se hraje venku nebo v hale:

  • tenis venku - dvouhra 700,-, pár ve čtyřhře/mixu 900,-
  • tenis v hale - dvouhra 1200,-, pár ve čtyřhře/mixu 1500,-
  • padel - pár 1200,-

Poplatek slouží k zaplacení kurtů, míčků, věcných cen, zajištění potřebné logistiky i samotné organizace turnaje. Platí se bezhotovostně podle pokynů, které ti zašleme emailem ihned po přihlášení. Později si můžeš nabít kredit a platit pohodlně okamžitě při přihlášení do turnaje (je to výhodné, protože o tom, jestli se při naplněné kapacitě dostaneš do turnaje mezi startující nebo jen mezi náhradníky, rozhoduje datum zaplacení). Lze platit i na místě při prezenci v hotovosti je to však o 100,- dražší.

Po uzávěrce turnaje (obvykle středeční půlnoc) rozřadíme přihlášené na startující a náhradníky podle kapacity turnaje (přednost mají zaplacené přihlášky). O rozřazení ti pošleme email, nebo se podíváš k nám na web na seznam startujících a náhradníků. A nejpozději navečer den před turnajem vydáme program turnaje, ze kterého  zjistíš los, v kolik je prezence a kdy nastoupíš ke svému prvnímu zápasu. A druhý den už jen hraješ...

V případě potřeby se odhlásit tak snadno učiníš online přímo na našem webu, podobně, jako když ses na turnaj hlásil/a. Při odhlášení před uzávěrkou ti zůstane celý zaplacený poplatek za hru v tvém kreditu pro další turnaje. Po uzávěrce se do kreditu vloží jen polovina poplatku, druhá propadá. Pokud nedorazíš na turnaj vůbec, propadne vše. Když následně odehraješ pět turnajů do půl roku, máš možnost nás požádat o vrácení propadlé částky zpátky do kreditu.

Když si nebudeš vědět rady, u turnaje máme vždy uvedený kontakt, kam můžeš zavolat. Nebo nám pošli email.

Tady najdeš návod na přihlášení se na svůj první turnaj.