Odhlašování a stornopoplatky

Pokud zjistíš, že se nemůžeš zúčastnit turnaje, kam jsi přihlášen/a, je třeba se z něj co nejdříve odhlásit (i pokud jsi v roli náhradníka).

V době před uzávěrkou turnaje se přihlaš na svůj hráčský účet na našem webu, najdi svoji přihlášku a klikni na tlačítko pro odhlášení. Přihláška se následně stornuje a uhrazené startovné bude připsáno do tvého hráčského kreditu (bez ohledu na to, kdo jej platil). Pozor, ve čtyřhrách a mixech může odhlášení provést jen hráč uvedený na prvním místě přihlášky.

Po termínu uzávěrky se každá přihláška (i zájemců) považuje za potvrzenou a zcela závaznou a podobně jako na jiných sportovních akcích se odhlásit můžeš, ale v takovém případě ti vrátíme jen polovinu startovného (druhou si ponecháme ve formě stornopoplatku). A pokud nedorazíš vůbec, ani se neomluvíš, tak to už tě na turnajích vlastně ani nechceme a stornopoplatek ve výši celého startovného ti propadá.

Pokud během následujícího půlroku stihneš odehrát alespoň 5 dalších turnajů (bez neomluvené absence), můžeš v tomto období zpětně požádat o prominutí stornopoplatku. Žádost pošli emailem na oficiální emailovou adresu att<zavináč>attsport.cz.

(pro prominutí více stornopoplatků nelze žádný odehraný turnaj započítat vícekrát)