Odhlašování z turnajů

60-odhlaseni-z-turnaje

Pokud zjistíš, že se nemůžeš zúčastnit turnaje, kam jsi přihlášen/a, je třeba se z něj co nejdříve odhlásit. I v případě, že jsi jen náhradník.

Je to všechno o respektu a ohledu vůči ostatním startujícím, kteří očekávají, že si dobře na turnaji zahrají a očekávají kvalitní sportovní zážitek. A také vůči nám, poněvadž každá absence pro nás znamená komplikaci, kterou musíme operativně řešit (s náhradníky, s areály, apod.). Proto po termínu uzávěrky počítáme na 100% s tvojí účastí a pokud se nezúčastníš, startovné už nevracíme (s jednou výjimkou).

Odkaz na další článek

Jak se odhlásit?

V době před uzávěrkou turnaje se přihlaš na svůj hráčský účet na našem webu, najdi turnaj, ze kterého se odhlašuješ a klikni na tlačítko pro odhlášení. Přihláška se stornuje a uhrazené startovné ti bude připsáno do kreditu. Toť vše.

Po termínu uzávěrky už se takto odhlásit nejde. A nezáleží přitom, zda jsi přihlášený nebo náhradník. Zavolej nám (nebo pošli SMS) na kontaktní číslo uvedené v propozicích turnaje. U SMS zprávy použij pouze klasickou SMS, určitě ne formu emailu, ani zprávy přes WhatsUp nebo z jiné aplikace.

  • Jsi-li závazně přihlášený/á (tedy jsi v seznamu "Startující") a odhlásíš se do 9:00 dne před turnajem, vrátíme ti polovinu startovného. Při pozdějším odhlášení nebo neomluvené absenci startovné nevracíme.
  • Při obzvlášť závažných důvodech své neúčasti můžeš požádat o prominutí a o vrácení startovného. Pošli nám email na att[zavináč]attsport.cz, nejpozději v den konání turnaje.
  • Po skončení turnaje konkrétní částku odečteme z tvého hráčského účtu formou stornopoplatku. V případech, kdy nebylo startovné uhrazeno, se částka odečte z tvého kreditu (případně spoluhráče).
  • Jsi-li náhradník, uvedená pravidla pro tebe neplatí. Ale počítáme s tebou pro případ, že by se uvolnilo místo (někdo se odhlásí nebo ráno nedorazí na turnaj). Vlivem odhlášení hráčů v seznamu před tebou se můžeš přesunout z náhradníka mezi přihlášené. O tom ti zašleme email, nebo - je-li těsně před turnajem - voláme.
  • Hráče, kteří se neomluví za absenci nebo pozdě, považujeme za neseriózní.