Co potřebujete pro účast na turnaji podle platných opatření - aktualizováno 23.7. !!

co-potrebujete-pro-ucast-na-turnaji-podle-platnych-opatreni

Naše turnaje jsou přizpůsobeny platným epidemiologickým nařízením. Při příchodu na turnaj se prokážete potvrzením, že splňujete podmínky pro účast na hromadné akci, nebo se otestujete na místě.

K účasti na jakékoli hromadné akci pro veřejnost (tam patří i naše turnaje) je třeba splnit vládou určené podmínky. Organizátor sportovní akce má za povinnost připustit na akci jen osoby splňující podmínky, ostatní z akce vyloučit. Při příchodu na turnaj nám předložíte potřebný doklad, pokud nemůžete, tak se na místě otestujete antigenním testem určeným k samotestování laickou osobou. Přivezte si svůj nebo použijte ten náš, který stojí 100,-. Pokud budete chtít využít náš, dejte nám dopředu vědět, abychom jich na turnaji měli dostatek.

 

Aktualizováno 23.7. - k účasti na turnaji se lze prokázat dokladem:

  • o ukončeném očkování (14 dní po 2.dávce, 21 dní po dávce Johnson)
  • o proděláním nemoci v posledních 180 dnech
  • negativním antigenním testem z oficiálního testovacího místa max. 48h starým
  • negativním PCR testem z oficiálního testovacího místa max. 72h starým
  • aktualizováno: negativním testem provedeným v zaměstnání jen v případě, že je provedl poskytovatel zdravotní péče (tj. samotesty ani testování laickou osobou se neuznávají) 

 

zde odkaz na web Ministerstva zdravotnictví s aktuálně platnými opatřeními

 

Mimořádné opatření – omezení maloobchodního prodeje a služeb

Naší činnosti se týká článek, kde jsou uvedeny "podmínky pro konání veřejných nebo soukromých akcí, při nichž dochází ke kumulaci osob na jednom místě, jako jsou zejména spolkové, sportovní, kulturní" (obvykle čl.13.) a to jen jeho první část, ale především poslední článek (obvykle čl.16.), kde jsou zveřejněny "podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích".

 

Mimořádné opatření - ochrana dýchacích cest

Důležitý je bod o cvičících osobách (obvykle 3y).