Držme se

drzme-se

Sport včetně tenisu prochází teď velmi bolestným obdobím. V loňském roce jsme hráli turnaje jen sedm měsíců, letos nic. To je situace jako před dvaceti lety, kdy se turnaje hrály systémem jaro-léto-podzim a v zimě jen mimořádně. Moc si přejeme, aby letošní rok byl tím rokem, kdy se všechno začne už přibližovat normálu.

Stejně jako jiným společnostem vládní omezení zavřela nebo omezila provozy, nám znemožnila odehrát naplánované turnaje. Státní kompenzace u neziskových a jim podobným organizacím se rovnají po celou dobu pandemie prakticky nule (včetně podpory ze strany NSA).

Ekonomické dopady pandemie se loni také výrazně projevili i u našich partnerů, marketink byl a je vždy první sektor, kde se při krizích škrtají finance. Podpora naší činnosti z jejich strany byla loni značně omezená a proto jsme nemohli zajistit věcné ceny nejlepší hráče a hráčky. Stále ale věříme, že letos se situace zlepší.

Držme si tedy navzájem palce a přejme si, ať vše dobře dopadne a brzy se vidíme na kurtech, protože hrát je to, co nás baví.