Informace pro zájemce o účast v našich turnajích

Tento článek je určen všem hráčům a hráčkám, kteří se chtějí zapojit do našich turnajů, a také těm, co se chystají na svůj další turnaj po delší pauze (při ztrátě přihlašovacích údajů nám napiš nebo volej).

Informations in English 

Pokud Tě naše turnaje zaujaly a máš chuť se do nich poprvé zapojit, tak nejprve se musíš zaregistrovat do našeho sportovního systému. V pravém horním rohu našeho webu najdeš odkaz Registrovat - klikni/ťukni na něj. 

Po úspěšné registraci pro přihlášení použij odkaz Přihlásit se na stejném místě.

Teď máš možnost se přihlásit na svůj první turnaj. Protože dopředu neznáme tvoji výkonnost, můžeš se zúčastnit jen turnajů pro  pokročilé - kategorie SPORT resp. CHALLENGE. Na základě tvé první účasti zjistíme tvoji výkonnost a zařadíme tě mezi stejně hrající hráče/hráčky - získáš tzv. rating, který tě oprávní se přihlašovat do dalších turnajů odpovídající tvé výkonnosti. Pokud se na vyšší kategorii necítíš, s tenisem začínáš nebo jsi jen mírně pokročilý/á, napiš nám nebo zavolej a zkusíme společně najít tu správnou kategorii (více o kategoriích a ratingu).

Přehled všech turnajů najdeš v sekci Tenisové turnaje. V levé části uvidíš seznam nejbližších deseti turnajů (dalších deset zobrazíš pomocí šipky v dolní části stránky). Po kliknutí/ťuknutí na jeden z nich se ti v pravé části zobrazí turnajové propozice i s přehledy všech přihlášených, zájemců a odhlášených z turnaje a samozřejmě tlačítkem pro přihlášení do turnaje.

tlačítko přihlášení

Pořadí hráčů v seznamech je dáno dnem zaplacení startovného (při stejném dni rozhodne nižší číslo přihlášky):

  • V seznamu Přihlášení jsou všichni hráči, kteří zaplatili startovné včas a vešli se tak do naplánované kapacity turnaje.
  • V seznamu Zájemci jsou ti, kteří se rovněž závazně přihlásili do turnaje, ale ještě nezaplatili startovné (viz obrázek), nebo jej zaplatili později a kvůli tomu se nevešli do seznamu Přihlášení.

přihlášení

zájemci

Nejjednodušší způsob je zaplatit startovné je uhradit jej ze svého kreditu současně s přihlášením do turnaje. Tím předběhneš všechny, kteří se přihlásili před tebou, ale uhradí startovné až další den či později. Kredit si dobiješ převodem ze svého bankovního účtu (návod). Nebo můžeš zaplatit jen konkrétní přihlášku (návod). Případně můžeš také zaplatit na místě v hotovosti, ale startovné je v tomto případě o 100 korun dražší.

Při přihlášení se zařadíš buď mezi přihlášené nebo mezi zájemce, v duchu pravidel popsaných výše. Při dodatečné platbě se - bude-li volné místo - přesuneš ze zájemců mezi přihlášené. Pokud zůstaneš mezi zájemci, pak nevěš hlavu, věz, že naplánovaná kapacita turnaje nemusí být tou konečnou. Při velkém zájmu o turnaj se snažíme navýšit počet rezervovaných kurtů v areálu, abychom zájem hráčů co nejvíce uspokojili. Pokud se tak stane, dorazí ti email o zařazení mezi přihlášené.

V případě potřeby se také můžeš z turnaje odhlásit - najdi si svoji přihlášku a u ní tlačítko "Odhlásit". Při odhlášení je zaplacené startovné připsáno do tvého kreditu. Tento postup ale neplatí po uzávěrce turnaje a konsolidaci přihlášek (více zde).

Po uzávěrce turnaje proběhne konsolidace přihlášek. Podle toho, kam budeš zařazen/a, obdržíš email buď s potvrzením, že jsi mezi startujícími, nebo email o zařazení mezi náhradníky. Na webu u propozic turnaje se objeví nové seznamy Startující a Náhradníci

Nejpozději den před turnajem zveřejníme rozlosování turnaje a rozpis prvních zápasů, aby všichni startující věděli, kdy se mají dostavit na svůj první zápas. Tzv. "Program turnaje" najdeš na titulní stránce našeho webu a také jako odkaz přímo v propozicích turnaje.

 

Pokud máš nějaké otázky k organizaci turnajů, mrkni nejdřív sem, tam bys mohl/a najít své odpovědi.